Locatie en Tijden

Kijk hier voor de tijden en locaties in uw buurt. 

Afrikaanderplein

Recreatie 

 

Waar:

Pretorialaan 102

3072 ER Rotterdamn

Wanneer:

woensdag

Tijden woensdag:

14:30 tot 15:30 uur - Groep 1/2/3

15:45 tot 16:45 uur - Groep 4 t/m 8

 

 

Trainsters:

Anja van Roon

 

 

 

 

Curieplaats

Recreatie 

 

Waar:

Curieplaats 20

3069 HA Rotterdam

Wanneer:

dinsdag

Tijden:

16:00 tot 17:00 uur - Kleuters 

17:00 tot 18:00 uur - Meisjes

18:00 tot 19:00 uur - Meisjes

19:00 tot 20:00 uur - Dames

20:00 tot 21:00 uur - Dames

Trainsters:

Anja van Roon

Mandy Brink

Emma Kradolfer - Assistent

Esther de Jong - Assistent

Lisa Nederhand - Assistent

Lisa de Jong - Assistent

Puck van Ham - Assistent

Yanniek Plompen  - Assistent

 

 

 

Midaspad

Selectie training

 

Waar:

Icarusstraat 3

3054 PM Rotterdam

Wanneer:

maandag

Tijd:

18:00 tot 20:00 uur

Trainsters:

Anja van Roon

Thelma Hoekveen

Yvonne Hoekveen

Ricardo

 


Turnhal Rivium

Selectie training

 

Waar:

Rivium 1e straat 52

2909 LE Capelle aan den IJssel

Wanneer: 

woensdag

Tijden: 

17:30 tot 19:30 uur

19.30 tot 20:30 uur - Extra 

Trainsters:

Anja van Roon

Deborah van Roon

Denise van Wijck

Thelma Hoekveen

Yvonne Hoekveen

Ricardo

 

 

Walhallalaan

Recreatie

 

Waar:

Walhallalaan 114

3072 EX Rotterdam

Wanneer: 

donderdag

Tijden: 

15:00 tot 16:00 uur - Kleuters

16:00 tot 17:00 uur - Kleuters

17:00 tot 18:00 uur - Jongens

18:00 tot 19:00 uur - Groep 3/5

19:00 tot 20:00 uur - Groep 6/8/ VO

17:00 tot 18:00 uur - Groep 3-5

- Rachel Nouwen

Trainers:

Anja van Roon

Mandy Brink

Rachel Nouwen 

Puck - Assistent

Sultan - Assistent

Elisa - Assistent

Lucy - Assistent

Isa - Assistent

Wilgenplaslaan

Recreatie

 

Waar:

Wilgenplaslaan 196

3052 SL Rotterdam

Wanneer: 

woensdag, vrijdag

Tijden woensdag: 

13:00 tot 14:00 uur - Kleuters

14:00 tot 15:00 uur - Groep 3/4/5

Tijden vrijdag:

15:30 tot 16:30 uur - Groep 3/4

16:30 tot 17:30 uur - Groep 5/6

17:30 tot 18:30 uur - Groep 7/8

18:30 tot 19:30 uur - Vanaf 6 jaar

Trainsters:

Sandra van Helden - woensdag

Anja van Roon - vrijdag

Sandra - Assistent